Muzyczna Przedszkolandia
Znajdź nas na Facbooku
W Muzycznej Przedszkolandii pracuje wysoko wykwalifikowana  i systematycznie doskonaląca się kadra pedagogiczna. Wspólnie dbamy o warunki do wszechstronnego rozwoju, zaspokajania potrzeb oraz wyzwalania twórczej aktywności Dziecka.
mgr AGNIESZKA MALICKA
Właściciel przedszkola, muzyk, pedagog

Inicjatorka Muzycznej Przedszkolandii, absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pasjonatka wczesnej edukacji muzycznej dzieci. Propagatorka rozwoju maluchów metodą Gordona. Pasję muzyczną realizuje również grając na klawiszach oraz na basie w rokowym zespole ONE. Prywatnie mama Ingi
mgr TERESA ZWOLIŃSKA
Dyrektor edukacyjny, pedagog

Ukończyła studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Akademii Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Studiowała na Akademii Pedagogiki im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika korekcyjna i wczesnoszkolna. Posiada kwalifikacje w zakresie Zarządzania Oświatą. Propagatorka nauki czytania wg Metody Glenna Domana, programu Dziecięca Matematyka wg Metody Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. Ukończyła liczne kursy miedzy innymi: Kinezjologię Edukacyjną, Pedagogikę Zabawy. Posiada certyfikat trenera najbardziej kreatywnego programu edukacyjno - teatralnego DESTINATION IMAGINATION. Współautorka książki ,,Mówimy po polsku - język polski dla cudzoziemców" oraz programu "Integracja uczniów z zagranicy z grupą rówieśniczą w polskiej szkole" Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Coachingu i Rozwoju.
Lekcja znajomości liter.
Pani Agnieszka jest członkiem zespołu rockowego.